Opel’in Astra’da ki Yeni Isıtma Teknolojisi

Yeni-Isitma-Teknolojisi-3-Otosektor-com
Paylaş
 

Yeni Isıtma Teknolojisi

Opel, yeni Astra modelleri ile hayata geçirdiği ve artık diğer modellerinde de kullanacağı park ısıtıcı ile kışın dahi kullanıcılara konfor sunuyor.

Yeni Opel Astra kışları kullanıcıları park ısıtısı ile rahat ettiriyor. Gece park ettiğiniz otomobiliniz sabah sizi sıcacık bir şekilde karşılıyor. Bununla birlikte camlarda ve kapı kollarında da buzlanmayı önlüyor. Yeni Astradan sonra farklı Opel modellerinde de kullanılacak.

Yeni-Isitma-Teknolojisi-2-Otosektor-com

Fabrika çıkışı otomobillerine standart olarak eklenirken, eski modellerede sonradan ekletmek mümkün. Opel Başkan yardımcısı Peter Christian Küspert bu teknoloji ile ilgili olarak şunu belirtti: “Opel bu teknoloji ile sadece konfor değil güvenlikte sunuyor. Kış aylarında bir çok kaza ön camdaki buzlanmadan kaynaklanıyor. Biz bunu önlüyoruz.” dedi.

Ayarlanabilir Park Isıtıcısı

Opel park ısıtıcısı kullanıcı tarafından uzaktan da başlatılıp ne kadar çalışması gerektiği ayarlanabilecek. Ayrıca isterseniz dışarının ve içerisinin ısısını ölçerek belli bir sıcaklıkta çalışmasını sağlayabileceksiniz. Dışarıdaki sıcaklığa göre genelde 30 dakikalık bir süre camlardaki buzlanmayı önlüyor. Siz o gün sıcaklığa göre süreyi değiştirebilirsiniz.

 

Bu yazı 1071 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun